قایق بادی از نظر قیمت یکی از ارزان ترین نوع قایق ها می باشد که می توانید آن ها را به مراتب با هزینه بسیار کمتری نسبت به قایق های فایبرگلاسی یا چوبی خریداری کنید . در ضمن قایق بادی دارای یک سری از ویژگی های بسیار عالی است که تنها مختلف به قایق های بادی بوده و همین موضوع باعث شده است تا فروش قایق بادی بسیار بیشتر از سایر قایق ها به خصوص برای افرادی باشد که در شهر های ساحلی ساکن نیستند و به دور از دریا یا دریاچه ها زندگی می کنند ، زیرا یکی از ویژگی های بسیار خوب این قایق های بادی ، سبک بودن آن هاست که جابجایی و حمل قایق را بسیار آسان تر کرده است تا شما بتوانید در هر جایی که دوست دارید قایق های بادی ارزان قیمت خود را برده و با آن ها به تفریحات آبی بپردازید .

توجه داشته باشید که ارزان بودن قیمت قایق بادی دلیل بر کیفیت پایین آن ها نبوده و همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد ، ارزان بودن قیمت قایق بادی به نسبت قیمت سایر قایق های بادی اشاره شده است و چه بسا تنوع قیمتی در میان انواع قایق بادی نیز وجود داشته و شما می توانید با وسع مالی خود ، قایق های بادی گران قیمت و یا قایق بادی ارزان قیمت را انتخاب و آن را خریداری کنید . قیمت قایق های بادی به موارد بسیار زیادی مرتبط می شود که یکی از آن ها برند قایق بادی است ، هر چه قایق بادی کیفیت بالایی داشته باشد و توسط برند های شناخته شده بازار ساخته شده باشد ، قیمت بالاتری نسبت به قایق های بادی متفرقه ای خواهد داشت که توسط برند های بی کیفیت و ناآشنا ساخته شده است . دلیل محبوبیت برند ها و مارک های قایق بادی و هر محصول دیگری ، کیفیت بالای تولیدات آن برند است . برای همین توصیه می شود که حتما قایق بادی خود را از برند های معتبر و پر فروش بازار خریداری کنید تا در هنگام استفاده از آن ها دچار مشکل نشوید . برند هایی نظیر بست وی و اینتکس دو برند بزرگ و مطرح در زمینه ساخت و تولید قایق های بادی و سایر محصولات بادی هستند که کیفیت تولیدات این محصولات بیش از هر برند دیگری زبانزد بوده و فروشگاه اینترنتی اینتکس نیز به شما پیشنهاد می کند تا حدالامکان از محصولات بادی این شرکت ها خرید های خود را انجام دهید و حتی در صورت بالا بودن برخی از محصولات بادی این برند های معروف ، باز هم کیفیت را فدای ارزانی نکرده و با اطمینان خاطر از قایق های بادی برند اینتکس و بست وی استفاده کنید .

فروشگاه اینترنتی اینتکس به عنوان بزرگترین فروشگاه مرکزی قایق بادی در ایران است که تمامی قایق های بادی خود را از برند های معروف و شناخته شده موجود کرده است تا هموطنان و مشتریان گرامی بتوانند قایق بادی اورجینال و اصل خود را با قیمت بسیار ارزان خریداری کنند . شما می توانید قایق بادی ارزان قیمت خود را تنها در فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری کنید . فروشگاه اینتکس اولین فروشگاه قایق بادی در ایران است که چند دهه سابقه فعالیت در این زمینه را داشته و تمامی محصولات بادی خود به خصوص قایق های بادی خود را بدون واسطه به فروش می رساند ، به همین دلیل شما می توانید قایق های بادی خود را با قیمت های بسیار ارزان تری نسبت به هر جایی خریداری کنید . در سایر فروشگاه ها به دلیل اینکه فروش با واسطه انجام شده و هزینه هایی به قیمت نهایی قایق بادی تحمیل می شود ، در نهایت قیمت قایق بادی افزایش داشته و شما نیز در نتیجه باید این محصولات را گران تر خریداری کنید . فروشگاه اینتکس همچنین سعی دارد تا با کاهش قیمت قایق های بادی و سایر محصولات بادی خود ، فروش خود را بالاتر برده و در نتیجه سود خود را از فروش بالا به دست آورد . جد از مسئله برند و همچنین فروشگاه و نمایندگی فروش قایق بادی ، موارد دیگری نیز در قیمت قایق های بادی دخیل هستند که یکی از آن ها ابعاد قایق بادی است . 

 

هر چه قایق بادی بزرگ تر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود . این موضوع کاملا مشخص است ، چرا که برای ساخت قایق بادی بزرگ ، نیاز به مواد اولیه بیشتری بوده و حتی در برخی از مواقع ممکن است از طراحی چند لایه و ... برای ساخت قایق بادی استفاده شود ، برای همین قیمت قایق بادی بزرگ نسبتا بالاتر از سایر مدل ها می باشد . قایق های بادی بزرگ می توانند ظرفیت بیشتری را داشته باشند و همچنین می توانند وزن های بالاتری را نیز تحمل کند ، برای همین تعداد نفرات بیشتری می توانند از قایق استفاده کنند . البته هر چه قایق بزرگ تر باشد ، حجم بسته بندی آن نیز بزرگ تر بوده و وزن بالاتری را نیز خواهد داشت . قایق های بادی از نظر مدل نیز ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشند . قایق های بادی را می توان به قایق های بادی معمولی و قایق بادی حرفه ای دسته بندی کرد . قایق های بادی معمولی بیشتر برای استفاده معمولی و تفریحات آبی در سواحل دریا و دریاچه ها یا استخر ها کاربرد دارند و بیشتر به صورت پارویی از آن ها استفاده می شود . البته قایق های بادی معمولی نیز در سایز ها و ظرفیت های مختلف ساخته شده اند که شما می توانید آن ها را برای استفاده یک نفره تا چند نفره خریداری کنید . بیشتر قایق های بادی سایز بزرگ می توانند برای استفاده 5 نفره مناسب باشند . حتی قایق های بادی معمولی نیز این ظرفیت را دارا هستند . از سوی دیگر توجه داشته باشید که قایق های بادی حرفه ای به دلیل اینکه بدنه آن ها تقویت شده است ، قیمت بالاتری را نیز دارند .

منظور از قایق بادی حرفه ای قایق هایی هستند که امکان نصب موتور در آن ها وجود دارد ، برای همین شرکت های سازنده این نوع از قایق های بادی که برند هایی همچون اینتکس و بست وی می باشند ، برای ساخت قایق بادی از پی وی سی های برزنتی و چند لایه استفاده می کنند ، همچنین در ساخت آن ها در برخی از مدل ها از ورقه های الومینیومی و فایبرگلاسی برای تقویت کردن قایق بادی استفاده می شود تا در صورت برخورد با کف آب و همچنین صخره ها و ... دچار آسیب دیدگی نشود . حتی این طراحی بسیار خوب قایق های بادی و تقویت بدنه آن ها باعث می شود تا قایق به خوبی بتواند در مواقعی که سرعت بالایی دارد ، در برخورد با موج ها آسیبی به قایق بادی وارد نشود . از جمله قایق های بادی معمولی می توان به قایق بادی سی هاوک ، اکسپلورر ، چلنجر ، کندر و ... اشاره کرد ، از سوی دیگر قایق های بادی جیمینی ، مارینر ، کاسپین و اکسکروشن از بهترین قایق های بادی هستند که قیمت های متفاوتی را بر اساس مدل خود دارند . 

قایق های بادی کایاک نیز یکی از بهترین نوع قایق ها می باشند که طراحی ان ها شبیه به کایاک بوده و شما می توانید آن ها را نیز با قیمت ارزان از فروشگاه اینتکس خریداری کنید و از ویژگی پرتابل بودن آن ها استفاده کرده و در هر جایی از قایق بادی کایاک خود استفاده کنید . در فروشگاه اینترنتی اینتکس شما می توانید تمامی قیمت های آپدیت شده قایق بادی را مشاهده کرده و سپس با در نظر داشتن ویژگی های هر قایق بادی و همچنین مقایسه بین آن ها بهترین و مناسب ترین مدل را بر اساس سلیقه و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید و هزینه ای که قرار است انجام دهید ، خریداری کنید .