جکوزی بادی پرتابل

جکوزی بادی پرتابل یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین محصولات بادی تولید شده برای جایگزینی جکوزی های بتنی و سنتی بوده که نسبت به آنها از قابلیت ها و ویژگی های بسیار خوبی بهره مند می باشند. این نوع جکوزی ها از نظر طراحی و شکل بدنه درست همانند جکوزی های سنتی ساخته شده اند تا تفاوتی در نوع استفاده از آنها وجود نداشته باشد. این نوع محصولات در طراحی های مختلف گرد، مربعی و بیضی شکل تولید شده اند که هر کدام از ابعاد و ظرفیت های آب مختلفی برخوردار می باشند. ویژگی های اساسی موجود در جکوزی های بادی پرتابل همانطور از نامش پیداست در قابلیت حمل و استفاده از آنها در مکان های مختلف و دلخواه می باشد. قابلیتی که به هیچ عنوان نمی توان در جکوزی های سنتی یافت زیرا که پس از ساخت آنها به صورت ثابت قابل استفاده خواهند بود. ویژگی دیگر جکوزی بادی پرتابل قابلیت جمع شدن آنها در حجم و اندازه های مختلف بوده که موجب جای گرفتن کمتر از مصرف کنندگان بابت حمل و جا به جایی آسوده تر خواهد شد. داشتن قیمت های بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به جکوزی های بتنی و سنتی از دیگر عوامل بسیار مهمی بوده که خریداران و مصرف کنندگان روی این مسئله مانور زیادی می دهند. البته در ادامه به توضیحات کامل جزئیات ساخت آنها خواهیم پرداخت تا آشنایی بیشتری با آنها پیدا کنید...

جکوزی های بادی از نظر طراحی بدنه در انواع مختلفی تولید شده اند که از جمله آنها می توان به مدل های گرد ، بیضی شکل و مربعی اشاره نمود. هر کدام از این مدل های در رنگ های متفاوتی تولد شده اند که تمامی آنها از ساختار بدنه بسیار خوبی برخوردار هستند. در داخل بدنه این جکوزی های بادی چند دریچه آب به کار برده شده تا امکان خروج و عبور آب به دستگاه هیتر به راحتی فراهم باشد. تمامی جکوزی های بادی پرتابل از یک دستگاه مخصوص هیتر برخوردار می باشند که علاوه بر گرم کردن آن امکان تنظیم فشار و تصفیه آب را نیز خواهند داشت. این دستگاه ها به شکل مجزا به بدنه راه اندازی شده وصل شده و توسط برق شهری کار خواهند کرد. دستگاه های هیتر جکوزی های بادی اصولا به صورت دیجیتالی بوده که برخی آنها دارای ریموت کنترل برای ایجاد تنظیمات از راه دور نیز بهره مند می باشند. علاوه بر این توسط این دستگاه ها می توان دمای آب را تا مقدار 40 درجه سانتی گراد افزایش داده و و باعث ایجاد ماساژ توسط آب برای مصرف کنندگان کرد. در قسمت بیرونی بدنه برخی از جکوزی های بادی پرتابل دستگیره هایی پلاستیکی تعبیه شده که امکان حمل و جا به جایی آنها در حالت خالی از آب به راحتی فراهم باشد. علاوه بر این در تمام قسمت بدنه قفل های پلاستیکی به کار برده شده تا امکان وصل کردن دائمی درپوش آنها فراهم باشد.

جکوزی های بادی پرتابل همگی ساخته شده از جنس پلاستیک PVC و برزنت بوده که از ساختار قوی و ضخامت بالایی بهره مند می باشند. این نوع جنس بدنه به گونه ای بوده که مقاومت خوبی را در برابر دما و فشار آب به همراه خواهد داشت. همچنین به دلیل کیفیت بالا در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم بوده تا با خیالی راحت از آنها در فضای باز استفاده کنید. این قابلیت موجب شده تا به مزیت های جکوزی های بادی بیافزاید. این نوع جنس بدنه با وجود ضخامت و کیفیت بالا از انعطاف خوبی برخوردار می باشند تا امکان جمع شدن در حجم و اندازه های کوچکتری را فراهم سازند. قابلیتی که همیشه موجب حمل و جا به جایی آسوده تر این نوع محصولات شده است. جکوزی های بادی درست همانند دیگر محصولات بادی زمان آسیب دیدن به راحتی توسط بسته مخصوص تعمیرات شرکت اینتکس قابل ترمیم و استفاده مجدد مانند روز اول خود خواهد بود، بنابراین هیچ نگرانی بابت چنین مواردی نخواهد بود. البته مقدار ابعاد جکوزی های بادی نیز با توجه به نوع طراحی های صورت گرفته برای اندازه گیری شده که بزرگترین آنها ابعادی معادل (طول: 286 سانتی متر ف عرض: 183 سانتی متر ، ارتفاع: 91 سانتی متر) و کوچکترین آنها نیز دارای ابعاد (قطر: 180 سانتی متر ، ارتفاع: 66 سانتی متر) خواهد بود. با توجه به داشتن چنین ابعاد هایی ظرفیت آب این محصولات بین حدود 400 الی 1200 بوده که مقداری بسیار مناسب برای استفاده دو الی 6 نفر خواهد بود.

 

جکوزی های بادی پرتابل یکی از بهترین محصولات بادی برای تفریحات آبی بخصوص آب درمانی برای بیماران عضلانی و استخوانی بوده که توسط دو شرکت بزرگ اینتکس و بست وی تولید و عرضه شده اند. این نوع محصولات توسط پمپ های باد مخصوص محصولات بادی در کمترین زمان ممکن قابل راه اندازی بوده به همین دلیل وقت کمتری را از مصرف کنندگان خواهد گرفت. از مهمترین لوازم جانبی همراه جکوزی های بادی پیش ساخته می توان به زیرانداز و درپوش برای مراقبت بیشتر و همچنین در برخی از آنها قرص کلر و مخزن مخصوص آن اشاره نمود تا موجب تصفیه و پاکیزه کردن بیشتر آب استفاده شود. البته گفتی است که یک پک آموزشی تصویری در بسته بندی جکوزی ها قرار داده شده تا روال راه اندازی آن آسان تر باشد. تمامی جکوزی های بادی توسط شرکت اینتکس با بهترین قیمت و ضمانت در کمترین زمان ممکن قابل عرضه به تمامی نقاط ایران خواهند بود.