تخت بادی بلند اینتکس

تخت های بادی با توجه به مزیت ها و کارایی های ایده آلی که دارند امروزه به عنوان یکی از دسته بندی های پرطرفدار محصولات بادی شناخته می شوند و به فروش فوق العاده ای دست پیدا کرده اند . قطعا یکی از بهترین روزها برای هر انسانی می تواند روزی باشد که خواب کافی و راحتی را تجربه کرده باشد . بر اساس مطالعات دانشمندان نیز بهترین زمان برای خواب می تواند در شبانه روز باید هشت ساعت باشد که ذکر شده است این خواب باید به صورت مفید باشد و یکی از عوامل خواب راحت و مفید ، شرایط ایده آلی است که در آن می خوابید و قعطا یکی از فاکتورهای مهم این امر را می توان تخت بادی طبی استاندارد دانست . تخت خواب های بادی نیز دارای انواع مختلفی از جمله تخت بادی طبی می باشند و نوآوری در تولید تخت خواب های بادی موج می زند . اما همانطور که از اسم این مقاله مشخص است در ادامه قصد داریم تا اقدام به بررسی تخت بادی اینتکس ارتفاع بلند بپردازیم و بهترین اطلاعات را قبل از خرید تخت بادی به شما بدهیم تا با آگاهی لازم اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید پس در ادامه این راه همراه ما باشید . تخت بادی اینتکس ارتفاع بلند کد intex 64418 این محصول را می توان یکی از پیشتازان در دسته بندی تخت خواب های بادی دانست که دارای کیفیت فوق العاده ساخت و همچنین قیمت مقرون به صرفه می باشد و توسط کمپانی اینتکس ساخته و روانه بازارهای جهانی شده است . در این قسمت قصد داریم تا اقدام به بررسی این تخت بادی اینتکس ارتفاع بلند کنیم که مد نظر بسیاری از خریداران قرار گرفته است و به خوبی توانسته است جای خود را در خانه های بسیاری از ایرانیان به دلیل راحتی و کیفیت فوق العاده باز کند .

 

برند اینتکس در ساخت این تخت خواب بادی نیز همانند سایر محصولات خود از جنس وینیل با کیفیت استفاده کرده است که مقاومت واستحکام بالایی در برابر فشار و ضربه دارد . وینیل استفاده شده در بخش رویه و همچنین کناره های این محصول از نوع جیر یا همان مخمل می باشد که سازگاری بسیار بالایی با پوست بدن انسان دارد بدین منظور که به هنگام کشیده شدن پوست بر روی سطح تخت خواب هیچ گونه خراشی بر روی بدن ایجاد نمی شود . اما در بخش کف این تخت بادی به منظور بالا بردن قابلیت تحمل وزن از وینیل طرح چرم دو لایه استفاده شده است تا برای نگهداری وزن دو نفر بزرگسال کاملا پیرو استانداردهای جهانی نیز باشد . این محصول با توجه به استانداردهایی که درون خود جای داده است دارای قابلیت تحمل وزنی بالغ بر 273 کیلو گرم می باشد که مقاومت بالای آن را برای نگهداری وزن دو نفر بزرگسال نشان می دهد . برای راه اندازی این تخت خواب بادی ارتفاع بلند اینتکس در بخش پایینی آن یک عدد پمپ باد برقی سرخود تعبیه شده است که قدرت انتقال باد بالایی را فراهم می آورد و به راحتی زدن یک دکمه می توانید تخت خواب را به صورت باد شده استفاده نمایید . همچنین این پمپ باد تعبیه شده بر روی تخت بادی ، به صورت دو کاره می باشد و در جهت تخلیه باد نیز می توانید از آن استفاده کنید . عمل باد کردن و همچنین تخلیه باد تخت خواب بادی در مدت زمان تقریبی سه الی چهار دقیقه امکان پذیر است زیرا پمپ باد موجود بر روی این تخت دارای قدرت بالا مکش و همچنین انتقال باد می باشد .

از دیگر مزیت های این تخت خواب بادی دارا بودن ساک حمل درون پکیج خود به همراه وزن سبک یازده کیلوگرمی می باشد که جا به جایی آن را در مکان های مختلف می تواند برای شما به راحتی امکان پذیر کند . این تخت خواب بادی دارای ارتفاع 56 سانتی متری می باشد که در مقایسه با سایر تخت خواب های بادی از ارتفاع بلندتری برخوردار است و این امر می تواند متناسب با نیازهای شما عزیزان باشد که به همین خاطر اقدام به معرفی این محصول با کیفیت از برند اینتکس کردیم . تخت بادی اینتکس ارتفاع بلند کد intex 66957 این تخت خواب بادی ارتفاع بلند نیز از برند اینتکس معرفی می شود که تولید آن به ساله های گذشته باز می گردد اما به دلیل استقبال بی نظیر هواداران محصولات بادی و استفاده مکرر در محیط های خانگی تولید آن تا هم اکنون ادامه پیدا کرده است . 

این محصول با بهره گیری از رویه وینیل طرح چرم و همچنین مواج بودن سطح رویه خود به خوبی توانسته است قابلیت ضد تعریق بودن را برای شما عزیزان فراهم بیاورد و از این رو در شرایط آب و هوایی مختلف قابلیت استفاده را دارد . این تخت بادی نیز دارای استانداردهای جهانی طبی بودن می باشد و این قابلیت باعث شده است تا قابل استفاده برای انواع رده های سنی و همچنین بیماران نیز باشد که به هر دلیلی باید از تخت خواب های بادی استفاده کنند . همانند تخت خوابی که در بخش قبل معرفی کردیم این تخت خواب اینتکس بلند نیز دارای پمپ باد برقی سرخود می باشد که در بخش پایینی تخت تعبیه شده است و به راحتی و با زدن یک دکمه می توانید اقدام به باد کردن و یا تخلیه باد محصول نمایید . باید توجه داشته باشید که از پرباد کردن و یا کم باد کردن محصول خودداری کنید و آن را به اندازه استاندارد باد کنید تا بهترین عملکرد را برای شما به ارمغان بیاورد . این تخت خواب بادی دارای ساک حمل دسته دار مخصوص اینتکس می باشد که توسط آن به راحتی می توانید آن را حتی در مسافت های طولانی حمل کنید . وزن این تخت بادی شش کیلو گرم می باشد که یکی از مزیت های آن به حساب می آید و از این رو می تواند بهترین گزینه برای استفاده در مسافرت ها نیز باشد زیرا به هنگامی که خالی از باد است ، حجم بسیار کمی را اشغال می کند و به راحتی می توانید آن را درون صندوق عقب ماشین خود جای داده و در مسافرت ها به همراه داشته باشید . البته برای استفاده در چادرهای مسافرتی باید ارتفاع 56 سانتی متری این تخت بادی را در نظر داشته باشید و به هنگام استفاده از چادر مسافرتی ارتفاع چادر و تخت را با یکدیگر تراز نگه دارید . به عنوان نکته پایانی در رابطه با این تخت خواب بادی می توانیم قابلیت تحمل وزن 280 کیلو گرمی را برای شما بیان کنیم که نشان دهنده فراتر از استاندارد بودن این تخت بادی می باشد و قطعا می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید تخت بادی و استفاده در محیط های خانگی و همچنین محیط های بیرونی همانند مسافرت و کمپینگ باشد . تخت بادی اینتکس ارتفاع بلند کد intex 64440 این تخت خواب بادی دو نفره بزرگسال اینتکس نیز دارای ارتفاعی 56 سانتی متری می باشد و همانند دو تخت معرفی شده در بخش های بالاتر ارتفاع نسبتا بلندتری نسبت به سایر تولیدات برند اینتکس و بست وی دارد و اگر قصد خرید تخت بادی ارتفاع بلند را دارید می توانید این تخت را بررسی و در صورت فراهم آوردن نیازهایتان اقدام به خرید آن نمایید .

این تخت خواب بادی از رویه وینیل مخمل و همچنین در بخش کناری خود از وینیل طرح چرم استفاده میکند که این ترکیب استفاده می تواند با بهره گیری از جنس زیره دو لایه وینیل چرم ، مقاومت فوق العاده را در جهت تحمل وزن دو نفر بزرگسال فراهم آورد که این قابلیت تحمل وزن به 273 کیلو گرم رسیده است و می تواند برای استفاده در محیط های خانگی و همچنین به همراه داشتن در مسافرت ها و کمپینگ ها ایده آل باشد . تخت بادی دو نفره اینتکس با بهره گیری از رویه مواج توانسته است تا از تعریق بدن به خوبی جلوگیری به عمل آورد و این امر بر محبوبیت های آن به خوبی افزوده است . وزن سبک هشت کیلو گرمی و همچنین دارا بودن ساک حمل ، جا به جایی این محصول را بیش از پیش ساده تر کرده است و راه اندازی و خالی کردن باد داخلی این تخت بادی با استفاده از پمپ باد برقی سرخود دو کاره ای که بر روی آن تعبیه شده است به راحتی امکان پذیر شده است . به طور کلی این تخت بادی نیز می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در محیط های خانگی با فضای کم باشد زیرا پس از استفاده به راحتی می توانید آن را جمع آوری کرده و درون ساک و سپس درون کمد دیواری خانه قرار دهید و این عمل کلا شاید ظرف مدت پنج دقیقه امکان پذیر باشد . امیدواریم اطلاعات مفیدی را قبل از خرید تخت بادی اینتکس ارتفاع بلند در اختیار شما قرار داده باشیم تا به تصمیم آگاهانه ای قبل از خرید تخت بادی رسیده باشید ، فروشگاه تهران اینتکس به عنوان نمایندگی مرکزی برند اینتکس و بست وی در ایران تنوع گسترده تخت خواب های بادی ذکر شده در این مقاله و صدها تخت بادی دیگر را برای شما عزیزان فراهم آورده است که همین حالا می توانید با مراجعه به دسته بندی تخت بادی در وب سایت جدیدترین تخت های بادی به همراه قیمت آن ها را مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را نهایی کرده و محصول مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل و یا به صورت حضوری در دفتر نمایندگی تهران اینتکس تحویل بگیرید .